Зеленые натяжные потолки

Сортировать по:рейтингустоимостиотзывамКоличеству монтажей
КомпанииЧастные мастера
Ровно

Реальный мастер. Подлинность этой компании проверенна сотрудниками Bayo.org.ua подробнее 

Шукаєте натяжні стелі в Луцьку, Рівному чи Львові? Компанія "Гарна хата" швидко та якісно встановить французькі натяжні стелі, надасть гарантію, сертифікати та допоможе в підборі кольорової гами, підскаже економічно вигідну пропозицію та без бруду виконає монтаж натяжних стель. Поки Ви ще вагаєтесь чи робити замовлення, ми Вашим сусідам, друзям та знайомим монтуємо французькі натяжні стелі: - матові натяжні стелі - матові натяжні стелі з малюнком (фотодрук) - глянцеві натяжні стелі - глянцеві натяжні стелі з фотодруком - натяжні стелі з неоновою підсвіткою - натяжні стелі з перфорацією APPLY (Новинка) - натяжні стелі декор. плівка (різноманітні узори на стелі) У нас є великий каталог кольорів, який Ви можете переглянути онлайн на нашому сайті: garnahata.lutsk.ua У нас є великий досвід роботи, ми встановлювали стелі в актових залах, спортивних залах, вестибюлях, у кабінетах, басейнах, кафе, їдальнях тощо ... Є досвід роботи за кордоном. Фірма "Гарна хата" збільшує обсяги виробництва і пропонує взаємовигідні умови для співпраці всім зацікавленим у розвитку нових ділових відносин, володіє достатніми виробничими потужностями, що дозволяють обслуговувати як невеличкі приватні об'єкти, так і великі складні приватні та державні об'єкти.
Фото50
Фото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahata
1Мнений
Ровно
Фірма Donik Rivne пропонує встановлення натяжної стелі будь-якої складності, величини та форми - нестандартні, криволінійні, з підсвіткою з середини чи з боку (Новинка - викладання на стелі узорної підсвітки ), зроблені за дизайнерським проектом чи намальовані вами, дворівневі за новою технологією без будь-яких щілин між рівнями, 3-де стелі, НАТЯГНУТИ СТЕЛЮ МОЖУТЬ ВСІ, А ЗАДОВОЛЬНИТИ ТІЛЬКИ ПРОФЕСІОНАЛИ. Встановлення стель вищої категорії складності – те, що не під силу іншим. Безкоштовні консультації та доставка. Швидко. Якісно. Професійно.
Фото33
Фото пользователя slon3333Фото пользователя slon3333Фото пользователя slon3333Фото пользователя slon3333Фото пользователя slon3333Фото пользователя slon3333
Ценовая категория:
0Мнений
Ровно
-5%
Компанія ГарантАвтоЗахід на ринку натяжних стель з 2005 року. Ми одні з перших у місті Рівне хто розпочав займатись натяжними стелями. Ми пропонуємо Вам Натяжні стелі: Виготовлення та встановлення натяжних стель від економ до преміум класу. Натяжні стелі, що ми пропонуємо, вигідно відрізняються від інших виробників співвідношенням ціна-якість, а також різноманітністю матеріалів: По типу матеріалів: лакові, матові, напівпрозорі, металік, перламутр По виробнику: Франція, Німеччина та Китай; По фактурі: матові і сатинові; По ширині: 130см, 150см, 180см для лакових матеріалів і 130см, 200см для матових матеріалів європейських виробників, та 320см., 450см. та 520 см. матеріалів виробництва Китаю. А також: можлива наявність перфорації. Деталі за телефоном: (067) 363-50-33 (Володимир)
Фото21
Изображение-1 ГарантАвтоЗахідИзображение-2 ГарантАвтоЗахідИзображение-3 ГарантАвтоЗахідИзображение-4 ГарантАвтоЗахідИзображение-5 ГарантАвтоЗахідИзображение-6 ГарантАвтоЗахід
0Мнений
Ровно
-6%
Натяжні стелі, будь-якої складності від компанії Рівне-стелі. Матові, сатинові, глянцеві, фотодрук. Використовуються лише сертифіковані матеріали преміум класу. Встановлюємо натяжні стелі у містах: Рівне, Здолбунів, Корець, Гоща, Млинів, Дубно, Демидівка, Луцьк та інших. Монтажниками виконуються супутні електро-монтажні роботи. Обираючи компанію Рівне-стелі, Ви обираєте якість! (098)-449-96-56, (066)401-19-98
Фото6
Изображение-1 rivne-steliИзображение-2 rivne-steliИзображение-3 rivne-steliИзображение-4 rivne-steliИзображение-5 rivne-steliИзображение-6 rivne-steli
0Мнений
Ровно
-10%
Натяжные потолки в г.Ровно и области.Установка натяжных потолков различной формы и сложности, установка двухуровневых натяжных потолков, продажа комплектующих для натяжных потолков. Пленка для натяжных потолков производства Германии, Франции,Бельгии и Китая. Консультация и замеры в пределах города бесплатно.
Фото39
Фото пользователя realnostФото пользователя realnostФото пользователя realnostФото пользователя realnostФото пользователя realnost
Ценовая категория:
0Мнений
Ровно
-5%
Безшовні натяжні стелі від кращих європейських виробників. Глянцеві ,матові,сатинові ,фотодрук,зоряне небо. Натяжні стелі - це не тільки найшвидший спосіб стельової обробки, а й унікальні дизайнерські можливості, якими не зможе похвалитись жоден вид існуючих покриттів. Вони мають великий вибір кольорів і фактур що не вицвітають з часом.Натяжні стелі підійдуть для всіх приміщень, не залежно від їх призначення. Їх установка можлива як на стадії оздоблювальних робіт при новому будівництві, так і в ході капітального або косметичного ремонту.А також в приміщеннях із закінченим ремонтом і навіть з розставленими меблями. Вони знаходять застосування в квартирах і будинках, в громадських закладах і в торгових комплексах, в клубах і концертних залах ... Якісний і швидкий монтаж натяжних стель - це високоточна і акуратна робота плюс досвід і майстерність виконавців. Наші експерти високо-кваліфіковані і володіють усіма прийомами художньої установки натяжних полотен. Ви можете побачити на фото, як виглядає натяжна стеля різних кольорів, складні форми стель, комбінування різних факрур і кольорів полотен в одній площині. Ви можете отримати консультацію менеджера і замовити безкоштовний виїзд майстра на об'єкт.
Фото7
Изображение-1 ComfortHousИзображение-2 ComfortHousИзображение-3 ComfortHousИзображение-4 ComfortHousИзображение-6 ComfortHousИзображение-9 ComfortHous
2Мнений
Ровно
Пропонуємо сучасну альтернативу для вашої старої стелі, можливість вибирати з ряду фактур та підібрати один з більш ніж 200 оригінальних кольорів. Пропонуємо весь спектр монтажних робіт: від простих однорівневих стель, до багаторівневих конструкцій з декоративним освітленням, а також перфоровані та мансардні натяжні стелі. Всі натяжні стелі мають санітарну та пожежну сертифікацію.
0Мнений

Оттенок зелёного цвета – один из лучших вариантов дизайна натяжных потолков. И не потому только, что это – натуральный цвет, вызывающий природные ассоциации с цветами и весенней свежестью. Если вы инсталлируете в комнату для сна потолки или элементы из ПВХ изумрудной расцветки, в вашем доме станет намного уютнее.

Что надо учитывать при установке зелёного натяжного потолка?

Натяжной потолок уже давно стал стандартом для всех, кто мечтает сделать квартиру более модной и привлекательной. Глубокие оттенки и способность отражать солнечный свет в глянцевых потолках придают великолепный эффект как днём, так и ночью. При этом, уже нет необходимости тратить столько времени на шпаклёвочные работы, натяжные потолки инсталлируются очень быстро и просто. Первая вещь, о которой стоит позаботиться – разыскать профессионала (впрочем, с BAYO - это не проблема) и выбрать цвет. Большая часть людей из города Ровно, которые хотят свой дом комфортным, выбирают зелёный цвет.

Зелёный цвет позволяет лучше сконцентрироваться на важных вещах, он умиротворяет и даёт спокойствие. Страдающие бессонницей засыпают намного лучше, когда находятся в спальне с зелёным потолком. Наилучшее качество в подобном решении – оно будет идти для поверхностей в различных помещениях:

  1. Спальня: для этой комнаты зелёный цвет будет наилучшим решением, ведь дающий покой светло-зелёный цвет даст вам засыпать скорее и чувствовать себя спокойнее.
  2. Гостиная: фисташковый цвет, выделяющий обои такого же цвета, сможет сделать гостиную превосходным местом покоя и мира.
  3. Кабинет: зелёный потолок даёт сосредоточиться на важных вещах, как раз он и помогает успокоиться в напряжённых ситуациях.
  4. Прихожая: потолок зелёного цвета в прихожей даст большее пространство и прекрасно подойдёт, когда у вас дома есть горшки с комнатными растениями.
  5. Детская: зелёная расцветка сделает детскую комнату более комфортной, он же позволит ему более сконцентрироваться на домашних заданиях и спать более крепко.
  6. Кухня: очень яркие оттенки дадут кухонному помещению больше света и ярких оттенков, это будет место, куда можно не только прийти приготовить пищу, но и комфортное место для отдыха.

Зелёный спектр даст вашему помещению радость и весёлость. Хозяева квартир, живущие в таких помещениях – обычно радостны и юмористичные, они всегда за весёлую компанию и всегда готовы пригласить в гости. Когда вы хотите потолки самых различных оттенков – вам стоит найти хорошего мастера. Не подозреваете, где его разыскать – находите на BAYO.

BAYO – платформа, на котором вы легко сможете купить зелёные натяжные потолки

BAYO – платформа, где все мастера по установке натяжных потолков ожидают ваших заказов. Ища их на нашей интернет-платформе, вы получаете ряд преимуществ:

  • вы смотрите на все цены и вам легко выбрать профессионала с меньшей стоимостью услуг;
  • вам доступны отзывы о мастерах и принимаете решение об их компетентности и знаниях;
  • вам нет необходимости перерывать всю информацию о мастерах в городе Ровно или других городах Украины – вы прекрасно видите все в одном месте.

Выберите мастера своего дела – и ваше покрытие будет блестеть.

Наверх